O nas

Kiara krawiectwo & przeszycie to poznański zakład krawiecki który znajduje się w centrum Poznania na Jeżycach. To zakład z ponad 21 letnim doświadczeniem, realizujemy zamówienia usług krawieckich damskich, męskich i wykończenia dla domu.

Poprawki i dostosowanie odzieży do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta to jest to czym zajmujemy się na co dzień. Doradzamy także w zakresie kreatywnej przeróbki kroju, aby dostosować fason do współczesnych trendów.

Współpracujemy oraz zajmujemy się obsługą sklepów w centrum i na terenie Poznania oraz realizacji zamówień nietypowych ozdobnych wg indywidualnych potrzeb klienta. Na każdym etapie powstawania przeróbki krawieckiej lub tworzenia czegoś od podstaw dbamy o jakość, funkcjonalność, a przede wszystkim o estetykę. Ciągle poszerzamy nasz park maszynowy, który pozwala nam realizować i estetycznie wykończyć odzież klientów.

W nasze pracy zawodowej zawsze kierujemy się dobrem klienta, żeby byli zadowoleni z naszych usług. Jakość produktów oraz satysfakcja klientów jest dla nas bardzo ważna. Z takim podejściem do świadczonych usług wierzę że usatysfakcjonowani klienci chętnie powrócą i również będą miłym słowem opowiadać o nas.